ENGLISH CLUB

S dětmi jsme tradičně na začátku hodiny procvičovali s míčkem otázky, přidáváme si k nim už i otázky typu HOW MANY...? a WHERE IS ....? Potom jsme si zazpívali písničku SB 36, znovu popsali obrázek a udělali cvičení ve WB 36. Vystřihli jsme samolepky a podle diktátu je lepili ve SB 41, naučili jsme se při tom nová slovíčka z přírody - GRASS, WATER, TREE. Na interaktivní tabuli jsme si hráli a psali písmeno F - FIVE, FINGERS, FOX, FISH. Poté jsme hráli na koberci hry s kartičkami zvířat a naučili se nová - SHARK, RABBIT, OWL, LADYBUG, TIGER, WHALE, HORSE. Na konci hodiny jsme dotvořili tučňáky, budeme s nimi příště pracovat.

Domácí úkoly: WB 7/1,2, WB 39/2, WB 41

Na doma: V dnešní hodině jsme probrali hodně nových slovíček, zkuste je s  dětmi zopakovat a upevnit. Dále prosím procvičujte stále předložky ON, IN, UNDER - WHERE IS THE RUBBER? IT'S IN THE PENCIL CASE atd. Doporučuji projít odpovídající cvičení na DVD a CLMS. Děkuji. 

Další aktuality

Modernizace učebny informatiky

15. 01. 2020

Na začátku tohoto roku naše škola modernizovala učebnu informatiky. Bylo zakoupeno a instalováno 26 počítačů s 24" monitory. Žáci mají možnost používat nově nainstalované programy Windows 10, OFFICE 2019 a ZonerPhotoStudio X.