Vzdělání

Domácí výuka

Vážení rodiče,

ráda bych Vás poprosila o maximální pomoc svým dětem. Po celou dobu budeme dětem zadávat úkoly a témata k domácí přípravě. Je opravdu nutné, aby děti úkoly plnily. Pomozte jim, prosím, v orientaci v předmětech, v úkolech a jejich plnění. Kontrolujte průběžně, že se připravují, píší si zápisky do sešitů apod. Někdy bude potřebovat zadané úkoly, pracovní listy tisknout a příp. skenovat nebo "fotit" na mobil, odesílat ke kontrole. Některé děti to umí, některé budou potřebovat Vaši pomoc. Může se stát, že nemáte možnost si studijní materiály vytisknout, v tom případě je možné zajít do školy do kanceláře, kde Vám s tím pomohou a materiály vytisknou. Něco je možné také přepsat ručně (místo tisku).

Není Vaše povinnost kontrolovat správnost zadaných úkolů, příkladů či jiných prací, ale moc Vás prosím, pokud to zvládnete, pomozte dětem občas i s tímto (alespoň v těch hlavních předmětech - M, ČJ a Aj). Máme velmi omezené možnosti, jak to dětem na dálku vysvětlit. Snažíme se vyhledat i zajímavé odkazy na internetu. Ale některé děti to prostě samostatně nezvládnou.

Pokud byste měli nějaké otázky, návrhy, nápady apod., obraťte se na mne nebo na kteréhokoliv vyučujícího, určitě se budeme snažit Vám a Vašim dětem pomoci. Nikdo neví, jak dlouho bude tato situace trvat, a spolupráce nás všech je určitě nutná.

Děkuji za pochopení a přeji hezký den.

Jitka Horešovská

Další aktuality

Jan Liška o výuce dějěpisu

19. 11. 2019

Jan Liška: Dějepis už není jen výčtem letopočtů a jmen

Zájmové útvary ve školním roce 2019-20

12. 09. 2019

Vážení rodiče, milí žáci,
předkládáme vám nabídku zájmových útvarů (kroužků) pro školní rok 2019/2020. V případě zájmu kontaktujte do konce září konkrétního vedoucího ..

Keramika ve školní družině

11. 09. 2019

Keramika ve školní družině