ENGLISH CLUB

Do systému Cambridge Learning Management System se přihlásíte pomocí stíracího kódu v učebnici SUPER MINDS Activity Book (Workbook). Naleznete zde aktivity a hry k procvičování probrané látky v učebnici, vždy k příslušným lekcím. 

Jak se přihlásit:

Přejděte na webovou stránku: www.cambridgelms.org/primary, klikněte na REGISTER a v poli I AM zvolte možnost STUDENT. Vyplňte bez diakritiky požadované údaje, zatrhněte políčko I AGREE WITH. Na emailovou adresu Vám přijde potvrzující email s odkazem, na který kliknete a přihlásíte se do systému. Dále kliknete na pole ACTIVATE NEW PRODUCT, kam zadáte kód setřený z pracovního sešitu. Zadejte ho přesně - velká písmena, pomlčky atd. Po aktivaci se Vám zobrazí obrázek učebnice s názvem knihy SUPER MINDS ONLINE RESOURCES - LEVEL 1.  Kliknete na GO a vyberete si lekci a v ní ACTIVITIES (slovíčka, gramatika, čtení aj.) nebo GAMES (hry).

Další aktuality

5. 12. 2019 - Čertovský rej

28. 11. 2019

Školní družina pořádá dne 5.12.2019 v aule školy od 14h do 15h Čertovský rej. Masky čertů a čertic přizpůsobte tanci a soutěžím. Těšíme se na Vás.

7. 11. 2019 Okrskové kolo ve florbale, ZŠ Školní, Příbram

26. 11. 2019

2. místo v okrskovém kole vybojovaly dívky kategorie IV.

Pochvala všem žákyním za reprezentaci školy.
Věra Spilková