ENGLISH CLUB

Do systému Cambridge Learning Management System se přihlásíte pomocí stíracího kódu v učebnici SUPER MINDS Activity Book (Workbook). Naleznete zde aktivity a hry k procvičování probrané látky v učebnici, vždy k příslušným lekcím. 

Jak se přihlásit:

Přejděte na webovou stránku: www.cambridgelms.org/primary, klikněte na REGISTER a v poli I AM zvolte možnost STUDENT. Vyplňte bez diakritiky požadované údaje, zatrhněte políčko I AGREE WITH. Na emailovou adresu Vám přijde potvrzující email s odkazem, na který kliknete a přihlásíte se do systému. Dále kliknete na pole ACTIVATE NEW PRODUCT, kam zadáte kód setřený z pracovního sešitu. Zadejte ho přesně - velká písmena, pomlčky atd. Po aktivaci se Vám zobrazí obrázek učebnice s názvem knihy SUPER MINDS ONLINE RESOURCES - LEVEL 1.  Kliknete na GO a vyberete si lekci a v ní ACTIVITIES (slovíčka, gramatika, čtení aj.) nebo GAMES (hry).

Další aktuality

HODNOCENÍ LYŽAŘSKÉHO VÝCVIKOVÉHO ZÁJEZDU KVILDA 2 0 2 0

01. 02. 2020

Lyžařský kurz žáků 7. ročníku se letos uskutečnil v termínu od 19. 1. do 25. 1. 2020.

Modernizace učebny informatiky

15. 01. 2020

Na začátku tohoto roku naše škola modernizovala učebnu informatiky. Bylo zakoupeno a instalováno 26 počítačů s 24" monitory. Žáci mají možnost používat nově nainstalované programy Windows 10, OFFICE 2019 a ZonerPhotoStudio X.