Obecné informace

21.3.2023 od 17:00 on-line Rodičovská kavárna – ZVLÁDÁNÍ STRESU A NÁROČNÝCH SITUACÍ VE VÝCHOVĚ

Opět se v rámci večerní rodičovské kavárny zastavíme a budeme si společně povídat o životních rolích, o aktivních přístupech k dětskému světu, o vnímání emocí a práci s emocemi. Zmíníme se o tom, co znamená dnes moderní a často používané slovo wellbeing a jak nám toto může pomoci zvládat stres při výchově našich dětí. Zjistíme, že wellbeing není jen plané slovo, ale že je to stav, ve kterém můžeme v podporujícím a podnětném prostředí plně rozvíjet svůj fyzický, kognitivní, emocionální, sociální a duchovní potenciál, a žít spolu s ostatními plnohodnotný a spokojený život. A to chceme, ne? Pojďme tedy společně nahlédnout i pod pokličku varu jménem stres a pojďme se podívat na to, co s ním udělat. Vždyť naše děti si zaslouží pohodové mámy i táty. 
Budeme se věnovat i komunikaci a zvládání konfliktů, ale také odvaze rodiče být nedokonalým v „dokonalém světě.“ Důležité je také umět se svými dětmi mluvit a vycházet s nimi, při komunikaci také nezapomínat na vztahy. Přemýšlím nad tím co a jak říkám? Slova nejdou vzít zpět.
Prosím Vás, aby se zájemci z Vaší školy přihlásili zde nebo na níže přiloženém přihlašovacím formuláři do 10.3.2023. Seminář proběhne online formou. Všem přihlášeným účastníkům zašlu včas podrobný návod, jak se k semináři připojit.
Přihlašovací formulář -  https://forms.gle/9yxt8PuHJXm2XPUW8

Lektor: PhDr. et Mgr. Eva Burdová, MBA

Veškeré informace s možností přihlášení naleznete také na webu www.mappribram.cz - https://mappribram.cz/map-iii/vzdelavani/rodicovske-kavarny/

Další aktuality

Den otevřených dveří ZŠ Jiráskovy sady 17.3.2022

20. 02. 2022

Den otevřených dveří ZŠ Jiráskovy sady se koná dne 17. 3. 2022