Vzdělání

Příprava na přijímací zkoušky - nabídka

Dobrý den,

dovolte mi, abych Vám představil naši vzdělávací agenturu B-Clever. Zabýváme se přípravou studentů 5. a 9. ročníků na přijímací zkoušky na střední školy a gymnázia, organizujeme pro ně kurzy z matematiky a českého jazyka. Přizpůsobili jsme se situaci způsobené koronavirem a kurzy nyní nabízíme i on-line. Na naše kurzy se studenti přihlašují pomocí internetového formuláře. Více informací i přihlašovací formulář naleznete na www.bclever.cz.

Byli bychom Vám moc vděční, kdybyste přeposlali tuto naši nabídku, mailem rodičům všech žáků 5. i 9. ročníků. Vaši studenti by se na základě mailu mohli přihlásit do našich online kurzů a i díky nim příští rok nastoupit na své vysněné střední školy a gymnázia.

Naše kurzy chceme nabízet za výhodné ceny – studentům Vaší školy tak nabízíme slevu 300 Kč na objednávku. Vaši studenti jí budou moci využít, když při přihlašování na kurz zadají do poznámky ve formuláři kód BC300. Tuto informaci prosím přiložte do mailu rodičům. Klidně jim můžete rovnou přeposlat tento mail.

Mnohokrát děkujeme za Vaši pomoc, moc si ji vážíme!

Přejeme Vám hezký den,

 
Karel Philipp