Informace pro rodiče VI.A

Vážení rodiče,

ráda bych Vás poprosila o spolupráci a o maximální pomoc svým dětem. Budeme dětem zadávat průběžně úkoly a témata k domácí přípravě. Tyto materiály se budou postupem času odstraňovat z webu školy, aby se uvolnila kapacita pro nové materiály. Proto je nutné, aby děti dělaly úkoly průběžně.

Pomozte jim, prosím, v orientaci v předmětech, v úkolech a jejich plnění. Kontrolujte průběžně, že se připravují, píší si zápisky do sešitů apod. Někdy bude potřeba materiály tisknout a příp. skenovat nebo "fotit" na mobil, odesílat ke kontrole. Některé děti to umí, některé budou potřebovat Vaši pomoc. Pokud by někdo měl problém si tisknout studijní materiály, je možnost si je nechat vytisknout přímo ve škole. V tom případě se obracejte na jednotlivé vyučující, případně přímo na mě. Něco je možné také přepsat ručně, není nutné vše tisknout.

Kontrolovat správnost zadaných úkolů není Vaše povinnost, ale pokud to je možné, moc Vás prosím, pomozte dětem občas i s tímto, alespoň v hlavních předmětech. Máme velmi omezené možnosti, jak to dětem na dálku vysvětlit. Některé děti to prostě samostatně nezvládnou.

V současné chvíli řeším, jak podpořit a co nejlépe vést komunikaci s žáky, klidně můžete přijít se svými návrhy.

Pokud budete mít nějaké otázky, nápady, apod. obraťte se na mne nebo na kteréhokoliv vyučujícího, budeme se snažit Vám a Vašim dětem pomoci, spolupráce nás všech je určitě nutná.

Se srdečnými pozdravy,

 Jana Hofmanová

Další aktuality

Preventivní opatření - Koronavirus

01. 03. 2020

V souladu s doporučením Státního zdravotního ústavu žádáme zákonné zástupce žáků, kteří se v tomto čase vracejí z oblastí kde epidemie způsobená koronavirem již propukla (severní Itálie např.), aby poslali své dítě do školy až po uplynutí doporučené