Projekt MAP III ORP Příbram

Pozvánky na zajímavé online akce pro rodiče našich dětí.

 

Rodičovská kavárna vznikla na podkladě zkušeností z mnoha škol, kdy jsme byli zvyklí se setkávat s rodiči  na večerních seminářích na různá témata a mnohým rodičům setkávání s lektorkou chybělo.  Na jejich výzvu jsem poprvé v ZŠ Družec vyzkoušela. Rodičovskou kavárnu u počítače, kdy si alespoň jeden z rodičů v klidu  a pohodlně sedne, uvaří si kávu. A najednou má na chvíli možnost v této šílené zrychlené době, kdy je většina rodičů přetížena vším, co se okolo nich děje včetně zabezpečení distanční výuky vlastních dětí, home office, nebo běháním mezi prací a dítětem doma apod., popovídat si s lektorkou o různých tématech týkajících se dětí, školy, výchovy apod. Těchto rodičovských kaváren se již uskutečnilo opravdu mnoho a rodiče kvitují  možnost se jich účastnit.

Veškeré informace s možností přihlášení naleznete také na webu www.mappribram.cz

     

Další aktuality

Kurzy Cambridge English

01. 09. 2022

Certifikované přípravné centrum ke zkouškám Cambridge English Exams.

Kroužek vědeckých pokusů pro děti

25. 08. 2022

Vážení rodiče,
naši školu oslovila nezisková organizace Veselá věda s cílem otevřít pro děti z 1. stupně kroužek zábavných “skorovědeckých” pokusů.
Posláním Veselé vě..

Organizace prvních dnů školní docházky 2022/23

24. 08. 2022

Organizace prvních dnů školní docházky 2022/23• 1.9. – 1. 9. ročníky organizační záležitosti do 8.45, od 9 hod informační schůzka ( pouze první ročníky, družina do 17.1..