ŠKOLNÍ A MIMOŠKOLNÍ AKTIVITY

Vážení zákonní zástupci, milí žáci,

ve školním roce 2018/ 2019 poskytujeme tyto zájmové útvary a profilované zájmové činnosti:

Název zájmového útvaru (kroužku):

Typ:

Rámcová náplň činnosti:

Pro koho je určen (ročník, třída, věk):

Předpokládaný termín konání (den, hodina):

Jméno a příjmení vedoucího záj. útvaru (kroužku):

Pěvecký sbor

školní

sborový zpěv

1. –  9. ročník

pátek

Bc. Lukáš Marek

za úhradu

14:00 – 15:30

 

 

aula školy

marek@zsjs.cz

Taneční styly

školní

breakdance, disco, electric boogie, hip hop, house, popping, street

1. –  9. ročník

1x za 14 dnů

Kateřina Bírová

za úhradu

úterý a čtvrtek

 

 

15:00 – 16:30

katerinabirova@seznam.cz

 

aula školy

 

Dramatický kroužek

školní

nácvik dramatických činností

6. –  9. ročník

čtvrtek

Mgr. Jan Liška

za úhradu

7:00 – 7:45

 

 

 

liska@zsjs.cz

Anglický kroužek

školní

angličtina

1. –  2. ročník

úterý

Mgr. Eliška Šindelková

za úhradu

7.15 -7.45

 

 

 

sindelkova@zsjs.cz

                                                                                                                             

Název zájmového útvaru (kroužku):

Typ:

Rámcová náplň činnosti:

Pro koho je určen (ročník, třída, věk):

Předpokládaný termín konání (den, hodina):

Jméno a příjmení vedoucího záj. útvaru (kroužku):

Aerobik

školní družina

rozvoj pohybových dovedností

v rámci ŠD

pondělí

15:05 – 16:00

Lenka Soukupová

 

soukupova@zsjs.cz

Flétna

školní družina

rozvoj hudebních dovedností

v rámci ŠD

pondělí

15:00 – 16:30

Věra Kroftová

 

kroftova@zsjs.cz

Výtvarný spolek

školní družina

rozvoj malby a kreativity

v rámci ŠD

úterý

14:15 – 15:15

15:15 – 16:30

 

 

Jana Schneiderová

 Mgr. Vladimír Herák

schneiderova@zsjs.cz

Keramika

preventivní program v rámci ŠA

rozvoj jemné motoriky, výroba uměleckých  předmětů

v rámci ŠD

pondělí

15:00 – 16.30

Zuzana Boušková

 

bouskova@zsjs.cz

Čarování s papírem

školní družina

rozvoj jemné motoriky a krativity žáků

v rámci ŠD

úterý

15:00 – 16:00

Bohumila Kubešová

kubesova@zsjs.cz

Keramika

školní družina

rozvoj jemné motoriky, výroba uměleckých  předmětů

v rámci ŠD

středa

14:00 – 15:00

16:00 – 17:00

Vladimíra Schmidtová

 

schmidtova@zsjs.cz

Florbal

školní družina

rozvoj pohybových dovedností

v rámci ŠD

středa

15:05 – 16:05

16:05 – 17:05

Mgr. Jana Jeníková

 

jenikova@zsjs.cz

Šachy

školní družina

rozvoj logického myšlení

v rámci ŠD

čtvrtek

14:00 – 15:30

Mudr. Karel Beneš

Dovedné ruce

školní družina

rozvoj jemné motoriky a krativity žáků

v rámci ŠD

čtvrtek

15:00 – 16:30

 

Věra Kroftová

 

kroftova@zsjs.cz

Míčové hry

školní družina

rozvoj pohybových dovedností

v rámci ŠD

čtvrtek

15:00 15:45

15:45 16:30

Lenka Soukupová

 

soukupova@zsjs.cz

Klub zábavné logiky

školní družina

rozvoj IT dovedností, základy programování

v rámci ŠD

čtvrtek

15:15 16:45

 

Bc. Petr Maršík

 

marsik@zsjs.cz

   

  V rámci grantových projektů dochází ve školním roce 2018/2019 k realizaci těchto aktivit:

Název zájmového útvaru (kroužku):

Typ:

Rámcová náplň činnosti:

Pro koho je určen (ročník, třída, věk):

Jméno a příjmení vedoucího záj. útvaru (kroužku):

Kroužek komunikace v ČJ

Grantový

rozvoj vyjadřovacích schopností a pravidel české mluvnice a pravopisu

9. ročník

Mgr. Eliška Šindelková

 

 

Matematické dovednosti

Grantový

rozvoj logického a funkčního myšlení v matematice

9. ročník

Ing. Hana konvalinková, Ing. Ivana Urbánková, Mgr. Jitka Horešovská

 

 

 




websystem | internet.pb.cz
© 2018 ZŠ Jiráskovy sady